Müjde Sigorta

Ocak 1996 yılında Şark Sigorta A.Ş. bünyesinde müşteri temsilcisi olarak sigortacılık kariyerine adım attı. Ocak 2008 yılından bu yana Müjde Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti. hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak toplam 16 yıldır müşterilerine en iyi hizmeti sunmakta ve oluşabilecek tüm risklere karşı onları güvence altına alarak karşılıklı güven ve memnuniyetin sağlandığı uzun vadeli işbirliği oluşturmaktadır. Müjde Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti. Allianz Sigorta A.Ş. yetkili acentesi olarak amacımız; satış öncesi ve sonrası beklentilerini saptayarak, kısa zamanda hızlı ve doğru çözümler üretmek, müşterilerimizin risklerini değerlendirerek, ihtiyaçlarına en uygun ve ekonomik poliçeyi hazırlamak, hasar/tazminat durumu oluştuğunda bilgilendirme ve yönlendirme yaparak bu süreci kolaylaştırmak ve nitelikli, kaliteli ve kesintisiz hizmet vererek maksimum memnuniyeti sağlayabilmek için Sigorta Şirketi ile arasında bir köprü vazifesi yapmaktır. Çağdaş, kurumsal bir iş anlayışını benimsemiş, güncel bilgilerle donatılmış uzman ve nitelikli kadrolarımızla, kişi ve kurum haklarına saygılı, geleneksel değerlere bağlı kalarak toplumun tüm kesimlerine sigortacılıkta en üst düzeyde kaliteli hizmet sunmaktır. Müşterilerimiz, İş Ortaklarımız ve toplumumuza karşı sorumluluğumuzun bilincinde, kaliteli ve müşteri odaklı hizmet anlayışımızı teknolojik yeniliklerle birleştirerek, geçmişte olduğu gibi gelecekte de sigortacılıkta güven ve memnuniyetin ilk adresi olmak.

İstanbul ilinin Kadıköy ilçesinde, kurulduğu tarihten bu güne kadar sigorta hizmetleri hakkında müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan Müjde Sigorta güler yüzlü personeli ile hizmet vermeye devam etmektedir. Sizleri de Kadıköy ilçesinde bulunan Allianz Sigorta acentesi Müjde Sigortaya bekliyoruz.

İstanbul ilinin Kadıköy ilçesinde Allianz Sigorta Acentesi Müjde Sigorta olarak hizmet vermekteyiz.

Müşterilerimizin sağlıklarını, yıllar boyunca oluşturdukları varlıklarını korumak, hayatlarının tüm evrelerinde kendilerinin ve ailelerinin yanında olmak için varız. Müjde Sigorta Allianz Sigorta bayisi olarak Otomobil sigortası (Kasko), sağlık sigortası, ev sigortası ve işyeri sigortası alanlarında faaliyet göstermekteyiz. İstanbul ilinin Kadıköy ilçesinde bulunan acentemiz Müjde Sigorta ihtiyacınız olan tüm sigorta hizmetleri hakkında sizlere yardımcı olmaya hazırdır. Sizleri de Müjde Sigorta Allianz Sigorta hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bizi arayınız. Müjde Sigorta 0(216) 386 55 44